Lubrifikant Viamax Organic Glide - 70 ml

VM-1001

4,140 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

VIAMAX

Viamax Organic Glide është një lubrifikant 100% natyral. Nuk ka glicerinë, naftë, parabens, preservativë dhe kimikate të tjera. Ky lubrifikant përmban shea butter në kombinim me gjalpë kakaoje për një ndjesi butësie. Lubrifikanti mbetet i lëmuar për një kohë të gjatë dhe nuk ngjitet.

Info shtesë

Viamax Organic Glide është një lubrifikant 100% natyral. Nuk ka glicerinë, naftë, parabens, preservativë dhe kimikate të tjera. Ky lubrifikant përmban shea butter në kombinim me gjalpë kakaoje për një ndjesi butësie. Lubrifikanti mbetet i lëmuar për një kohë të gjatë dhe nuk ngjitet.

 

Ky lubrifikant është i sigurt për tu përdorur me lodra dhe prezervativa.

 

Përbërësit: vaj  lulediellit (helianthus annuus), rapeseed, vaj susami (sesamum indicum), Shea Butter(Butyrospermum parkii), gjalp kakaoje (Theobroma cacao), Beeswax, ekstrakte Aloe Vera.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!