Krem HOT EXXTREME GLIDE WATERBASED 100ML

7339544032

1,740 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lubrifikant me baze uji. I sigurt ne perdorim me prezervativ dhe me lodra seksi. Pa arome. Ideal per seks anal.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Lubrifikant me baze uji. I sigurt ne perdorim me prezervativ dhe me lodra seksi. Pa arome. Ideal per seks anal.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!