Lubrifikant anal MIXGLISS

ML6022382

100 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Në këtë pako ju do të gjeni lubrifikantin LUB, një lubrifikant me bazë uji dhe pa fragancë.

Karakteristikat:

     Paketë prej 12
     Baza e ujit
     Fragance falas

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Në këtë pako ju do të gjeni lubrifikantin LUB, një lubrifikant me bazë uji dhe pa fragancë.

Karakteristikat:

     Paketë prej 12
     Baza e ujit
     Fragance falas

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!