Lubrifikant Anal Pjur cool 2 ml

11900-01

130 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Efiçient, efekt stimulues ftohes!

Nxehtësia e pasionit me një freski të rafinuar . Ky lubrifikant me bazë uji përmban mentol unik pjur që siguron një ftohje të këndshme pak pasi është aplikuar. Nuk është shumë e ftohtë, por lë një ndjesi të këndshme ftohëse në lëkurën tuaj dhe i jep dashurisë suaj një prekje të veçantë. Zbuloni shqisat tuaja përsëri me bashkëveprimin emocionues mes të ngrohtit dhe të ftohtit - me mentol freskues. Perdoret me prezervativët latex.
    Pa ngjyrë, pa erë dhe pa shije
    Përbërësit: Aqua (Ujë), Propylene Glycol, Glycerin (Glycerol), Ethoxydiglycol, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Menthyl Lactate, Acid Citric, Alkooli Benzyl, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Efiçient, efekt stimulues ftohes!

Nxehtësia e pasionit me një freski të rafinuar . Ky lubrifikant me bazë uji përmban mentol unik pjur që siguron një ftohje të këndshme pak pasi është aplikuar. Nuk është shumë e ftohtë, por lë një ndjesi të këndshme ftohëse në lëkurën tuaj dhe i jep dashurisë suaj një prekje të veçantë. Zbuloni shqisat tuaja përsëri me bashkëveprimin emocionues mes të ngrohtit dhe të ftohtit - me mentol freskues. Perdoret me prezervativët latex.
    Pa ngjyrë, pa erë dhe pa shije
    Përbërësit: Aqua (Ujë), Propylene Glycol, Glycerin (Glycerol), Ethoxydiglycol, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Menthyl Lactate, Acid Citric, Alkooli Benzyl, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!