Lubrifikant DUREX Lubricant Durex Play Frescor 50 ml

5052197040487

2,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lubrifikant intim me një efekt emocionues të nxehtësisë që do të prodhojë një ndjesi të butë dhe të shkaktojë një përmirësim në marrëdhëniet tuaja. Përdoreni për seks anal, vaginal dhe oral.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Lubrifikant intim me një efekt emocionues të nxehtësisë që do të prodhojë një ndjesi të butë dhe të shkaktojë një përmirësim në marrëdhëniet tuaja. Përdoreni për seks anal, vaginal dhe oral.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!