Lubrifikant EsyGlide Warming 150ml

27520048

980 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

EasyGlide Anal Warming eshte nje lubrifikant intim i cili ofron ndjesi sensuale per te dy ju.EasyGlide eshte nje lubrifikant i cilesise se larte, me baze uji, i prodhuar nga nje firme e certifikuar Gjermane. Perberja speciale, pa permbajtje vajrash mund te pasrtoher thjeshte me uje dhe nuk le njolle, as gjate momenteve pasionante. Ofron nje ndjesi te bute, me aftesi te gjate lubrifikuese.
-150ml

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

EasyGlide Anal Warming eshte nje lubrifikant intim i cili ofron ndjesi sensuale per te dy ju.EasyGlide eshte nje lubrifikant i cilesise se larte, me baze uji, i prodhuar nga nje firme e certifikuar Gjermane. Perberja speciale, pa permbajtje vajrash mund te pasrtoher thjeshte me uje dhe nuk le njolle, as gjate momenteve pasionante. Ofron nje ndjesi te bute, me aftesi te gjate lubrifikuese.
-150ml

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!