EasyGlide Anal Relaxing Lubricant - 150 ml

EG021

1,110 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Shijoni nje penetrim anal pa probleme me lubrifikantin ANal Relaxing nga koleksioni EasyGlide. Lubrifikant me baze uji i cili ndihet i bute dhe i rreshkitshem. Ka nje efekt anestezik te lehte dhe eshte i pershtatshem ne perdorim me prezervativ.

Info shtesë

Shijoni nje penetrim anal pa probleme me lubrifikantin ANal Relaxing nga koleksioni EasyGlide. Lubrifikant me baze uji i cili ndihet i bute dhe i rreshkitshem. Ka nje efekt anestezik te lehte dhe eshte i pershtatshem ne perdorim me prezervativ.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!