EasyGlide Strawberry Waterbased Lubricant - 30ml

EG018

920 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lubrifikant EasyGlide me luleshtrydhe, per aplikim vaginal, per lubrikfikim dhe akt seksual me te rehatshem duke ndihmuar lubrifikimin natural te trupit. I pershtatshem ne perdorim me prezervativ latex natural.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Lubrifikant EasyGlide me luleshtrydhe, per aplikim vaginal, per lubrikfikim dhe akt seksual me te rehatshem duke ndihmuar lubrifikimin natural te trupit. I pershtatshem ne perdorim me prezervativ latex natural.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!