Lubrifikant Smoothglide Woman Aqua 100ml

7525270016

1,570 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Smoothglide Woman Aqua - lubrifikant me baze uji, me pH te optimizuar per lekuren. Pa permbajtje sintetike dhe fragranca. I pershtatshem ne perdorim me prezervativ.

Info shtesë

Smoothglide Woman Aqua - lubrifikant me baze uji, me pH te optimizuar per lekuren. Pa permbajtje sintetike dhe fragranca. I pershtatshem ne perdorim me prezervativ.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!