Lubrifikant Smoothglide Waterbased mit Aloe Vera 50 ml

7525270010

750 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Smoothglide® - per nje akt te kenaqshem! Smoothglide® eshte nje lubrifikant me baze ujore i prodhuar ne gjermani. I bazuar ne uje dhe shume miqesor me lekuren. Me parmbajtje aloe vera, e cila eshte nje bime e cila eshte perdorur qe prej 6000 vitesh.
I sigurt ne perdorim me prezervativ. 50ml

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Smoothglide® - per nje akt te kenaqshem! Smoothglide® eshte nje lubrifikant me baze ujore i prodhuar ne gjermani. I bazuar ne uje dhe shume miqesor me lekuren. Me parmbajtje aloe vera, e cila eshte nje bime e cila eshte perdorur qe prej 6000 vitesh.
I sigurt ne perdorim me prezervativ. 50ml

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!