Lubrifikant AQUAglide Vanille 100ML

06118160000

2,240 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lubrifikant mjekesor i pasur me ingredient ushqyes, PH i optimizuar me aftesi te gjate lubrifikuese. I sigurt ne perdorim me prezervativ latex, i tretshem ne uje dhe pa vajra. I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
Me arome dhe shije vanilje. Tubet 100Ml.

Info shtesë

Lubrifikant mjekesor i pasur me ingredient ushqyes, PH i optimizuar me aftesi te gjate lubrifikuese. I sigurt ne perdorim me prezervativ latex, i tretshem ne uje dhe pa vajra. I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
Me arome dhe shije vanilje. Tubet 100Ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!