Lubrifikant Orgie Liquid Vibrator

06116460000

4,400 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Xhel stimulues per Meshkuj dhe Femra. Ofron ndjesi emocionuese dhe stimulive vibruese kur aplikohen ne zonat gjenitale. 15ml. Vetem per perdorim te jashtem.

Info shtesë

Xhel stimulues per Meshkuj dhe Femra. Ofron ndjesi emocionuese dhe stimulive vibruese kur aplikohen ne zonat gjenitale. 15ml. Vetem per perdorim te jashtem.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!