Lubrifikant HOT BIO waterbased 2in1 200Ml

06111900000

2,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lubrifikant me baze uji dhe xhel masazhi 2 ne 1. 100% organic dhe vegan. Me karogjen - perfekt per vagine te thate. Tubeti prej materiali miqesor me mjedisin.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Lubrifikant me baze uji dhe xhel masazhi 2 ne 1. 100% organic dhe vegan. Me karogjen - perfekt per vagine te thate. Tubeti prej materiali miqesor me mjedisin.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!