Lubrifikant JG Silicone Gel 200 ml

06111230000

3,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lubrifikant me baze silikoni. Lubrifikant i cilesise se larte, me aftesi lubrifikuese te gjata eshte gjithashtu i pershtatshem per masazhe.
I sigurt per perdorim me prezervative latex. Nuk permban uje ose aroma dhe nuk eshte vajor. Vegan. Pa prezervues.

Info shtesë

Lubrifikant me baze silikoni. Lubrifikant i cilesise se larte, me aftesi lubrifikuese te gjata eshte gjithashtu i pershtatshem per masazhe.
I sigurt per perdorim me prezervative latex. Nuk permban uje ose aroma dhe nuk eshte vajor. Vegan. Pa prezervues.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!