Lubrifikant HOT BIO waterbased Super 150Ml

06111820000

2,700 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lubrifikant dhe xhel masazhi me baze ujore. Shume lubrifikues! 100% organik. Vegan. Me karogjen perfekt per vagine te thate. Materiali i tubetes miqesor me mjedisin.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Lubrifikant dhe xhel masazhi me baze ujore. Shume lubrifikues! 100% organik. Vegan. Me karogjen perfekt per vagine te thate. Materiali i tubetes miqesor me mjedisin.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!