Lubrifikant HOT BIO waterbased Sensitive 50Ml

06111310000

1,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lubrifikant me baze uji. 100% organik dhe vegan. Me karogjen dhe Aloe Vera - perfekt per vagine te thate. Tubeta prej materiali miqesor me mjedisin.

Info shtesë

Lubrifikant me baze uji. 100% organik dhe vegan. Me karogjen dhe Aloe Vera - perfekt per vagine te thate. Tubeta prej materiali miqesor me mjedisin.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!