Lubrifikant HOT KISS TOUCH STRAWBERRY GEL 50 ML

00500495

1,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lubrifikant xhel shume i shijshem per perdorim ne zonat intime per te ritur kenaqesine dhe te shijoni e shume nga seksi oral. Perdorimi: aplikoni xhelin ne zonat intime per nje shije te mrekullushme gjate seksit oral.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Lubrifikant xhel shume i shijshem per perdorim ne zonat intime per te ritur kenaqesine dhe te shijoni e shume nga seksi oral. Perdorimi: aplikoni xhelin ne zonat intime per nje shije te mrekullushme gjate seksit oral.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!