Lubrifikant ALOE VERA TOUCH GEL 100 ML

00500500

1,300 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lubrifikant me baze uji. I pershtatshem per masazhe ne gjithe trupin dhe perdorim me prezervativ latex. I testuar dermatologjikisht. Me aloe vera dhe perfekt per lojra erotike.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Lubrifikant me baze uji. I pershtatshem per masazhe ne gjithe trupin dhe perdorim me prezervativ latex. I testuar dermatologjikisht. Me aloe vera dhe perfekt per lojra erotike.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!