Lubrifikant ROCCO ESSENTIALS WATER LUBE 100 ML

00500690

1,300 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lubrifikanti ROCCO WATER LUBE eshte lubrifikant me baze uji specifikisht per masazhe ne gjithe trupin gjate seksit. Perfekt per perdorim me prezervativ latex. I testuar dermatologjikisht, nuk permban yndyrna, pa ngjyre dhe pa ere.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Lubrifikanti ROCCO WATER LUBE eshte lubrifikant me baze uji specifikisht per masazhe ne gjithe trupin gjate seksit. Perfekt per perdorim me prezervativ latex. I testuar dermatologjikisht, nuk permban yndyrna, pa ngjyre dhe pa ere.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!