Lubrifikant AQUAglide Cherry 100Ml

06172020000

2,270 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lubrifikant i pasuar me ingrediente per te ofruar aftesi rreshkitese qe zgjasin. Miqesor me prezervativ, i tretshem ne uje dhe pa vajra. I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht. Me arome qershie. Tubete 100ml.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Lubrifikant i pasuar me ingrediente per te ofruar aftesi rreshkitese qe zgjasin. Miqesor me prezervativ, i tretshem ne uje dhe pa vajra. I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht. Me arome qershie. Tubete 100ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!