I Ri

Lubrifikant Frenchkiss

Lubrifikant Frenchkiss

06175710000

1,990 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lubrifikant xhel me shije frutash. I tretshem ne uje, pa permbajtje vajore, miqesor me prezervativet dhe i testuar dermatologjikisht dhe mjekesisht.
Prodhuar ne Gjermani.
Tubete 75ml.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Lubrifikant xhel me shije frutash. I tretshem ne uje, pa permbajtje vajore, miqesor me prezervativet dhe i testuar dermatologjikisht dhe mjekesisht.
Prodhuar ne Gjermani.
Tubete 75ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!