Lubrifikant Eros EROS Hyaluron + Panthenol

06114330000

1,600 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lubrifikant me baze uji me hyaluronan dhe pantheon te cilet mbrojne dhe rigjenerojne lekuren.
I sigurt per tu perodorur me prezervative lates. Gjithashtu lubrifikim i cili zgjat. I tretshem ne uje, pa vajra, pa ngjyre ose arome. Pa shije. Shishe 100ml.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Lubrifikant me baze uji me hyaluronan dhe pantheon te cilet mbrojne dhe rigjenerojne lekuren.
I sigurt per tu perodorur me prezervative lates. Gjithashtu lubrifikim i cili zgjat. I tretshem ne uje, pa vajra, pa ngjyre ose arome. Pa shije. Shishe 100ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!