Lubrifikant WARMING TOUCH 50 ML

00500491

900 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

I pershtatshem dhe per masazhe ne trup. Lubrifikant intim i cili do tju rrise kenaqesine fale efektit te tij nxehes. 50ml.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

I pershtatshem dhe per masazhe ne trup. Lubrifikant intim i cili do tju rrise kenaqesine fale efektit te tij nxehes. 50ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!