Lubrifikant ROCCO ESSENTIALS ANAL SILICONE 50 ML

00500742

1,100 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

ROCCO ANAL LUBE SILICONE 50 ML eshte lubrifikant me baze silikoni per perdorim anal. I testuar dermatologjikisht. Ruheni ne nje vend te fresket dhe te erret.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

ROCCO ANAL LUBE SILICONE 50 ML eshte lubrifikant me baze silikoni per perdorim anal. I testuar dermatologjikisht. Ruheni ne nje vend te fresket dhe te erret.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!