Lubrifikant COOLING TOUCH 50 ML

00500486

900 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lubrifiant cooling touch eshte nje lubrifikant intim me baze ujore. Perhap nje arome rifreskuese, eshte i bute dhe ka aftesi ftohese kur lekura nxehet. Ruheni ne vend te erret.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Lubrifiant cooling touch eshte nje lubrifikant intim me baze ujore. Perhap nje arome rifreskuese, eshte i bute dhe ka aftesi ftohese kur lekura nxehet. Ruheni ne vend te erret.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!