DUREX MASSAGE 2 IN 1 SENSUAL WITH YLANG YLANG

00500422

2,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

2ne1: Xhel Masazhi dhe Lubrifikant!
Durex Play Stimulating Massage 2in1 përmban Ylang Ylang, një indigjen në pellgun e Amazones. Është e pasur me kafeinë dhe besohet që rrit vigjilencën, gjallerine, gjendjen shpirterore dhe rezistencen fizike.
2 IN 1 SENSUAL WITH YLANG YLANG është e butë, e mëndafshtë dhe mjaft miqësore me lëkurën për tu përdorur në të gjithë trupin, si dhe ne zonat intime. Ka një aromë delikate për një experience joshese.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

2ne1: Xhel Masazhi dhe Lubrifikant!
Durex Play Stimulating Massage 2in1 përmban Ylang Ylang, një indigjen në pellgun e Amazones. Është e pasur me kafeinë dhe besohet që rrit vigjilencën, gjallerine, gjendjen shpirterore dhe rezistencen fizike.
2 IN 1 SENSUAL WITH YLANG YLANG është e butë, e mëndafshtë dhe mjaft miqësore me lëkurën për tu përdorur në të gjithë trupin, si dhe ne zonat intime. Ka një aromë delikate për një experience joshese.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!