Lubrifikant ROCCO ESSENTIALS ANAL RELAX 50 ML

00500743

2,300 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

ROCCO ANAL RELAX 50 ML eshte lubrifikant special per perdorim anal. Formula e tij unike eshte krijuar per te siguruar butesi dhe lubrifikim me te gjate. Testuar dermatologjikisht. Perdorimi: perpara se ta perdorni xhelin, aplikoni nje sasi te vogel ne krah, nese ju ndodh ndonje reaksion alergjik ndalojeni perdorimin.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

ROCCO ANAL RELAX 50 ML eshte lubrifikant special per perdorim anal. Formula e tij unike eshte krijuar per te siguruar butesi dhe lubrifikim me te gjate. Testuar dermatologjikisht. Perdorimi: perpara se ta perdorni xhelin, aplikoni nje sasi te vogel ne krah, nese ju ndodh ndonje reaksion alergjik ndalojeni perdorimin.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!