Lubrifikant FEEL ANAL 150ML

00500539

2,100 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Luxuria Feel Anal eshte lubrifikant me baze uji i krijuar per hidratim anal dhe lubrifikim perpara aktit seksual. Pa vajra, nuk bermban substanca dhjamore. Fale formules se pasur me elemente natyrale aktiv, Luxuria Feel Fragrance parandalon jorehatin, ndjesi djegese ose irritime. I tretshem ne uje. Per te siguruar cilesi te larte lubrifikuese nuk jane perdorur oroma ushqimi, pasi ne te shumten e rasteve ato demtojne aftesine rreshkitese. Jane perdorur aroma natyrale (parfum). Per kete arsye nuk e rekomandojn produktin per perdorim gojor. I pershtatshem me prezervative. Testuar dermatologjikisht.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Luxuria Feel Anal eshte lubrifikant me baze uji i krijuar per hidratim anal dhe lubrifikim perpara aktit seksual. Pa vajra, nuk bermban substanca dhjamore. Fale formules se pasur me elemente natyrale aktiv, Luxuria Feel Fragrance parandalon jorehatin, ndjesi djegese ose irritime. I tretshem ne uje. Per te siguruar cilesi te larte lubrifikuese nuk jane perdorur oroma ushqimi, pasi ne te shumten e rasteve ato demtojne aftesine rreshkitese. Jane perdorur aroma natyrale (parfum). Per kete arsye nuk e rekomandojn produktin per perdorim gojor. I pershtatshem me prezervative. Testuar dermatologjikisht.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!