Lubrifikant Hydro Sensitive

06149200000

1,800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lubrifikant gel hidratues per perdorim intim. Pa aroma, ngjyrues ose prezervues dhe i dizenjuar specifikisht per te mbajtur nje nivel te balancur pH te vagines. Vagina qendron plotesisht e rreshktishme gjate aktit. I sigurt per perdorim me prezervative. 50ml.

Info shtesë

Lubrifikant gel hidratues per perdorim intim. Pa aroma, ngjyrues ose prezervues dhe i dizenjuar specifikisht per te mbajtur nje nivel te balancur pH te vagines. Vagina qendron plotesisht e rreshktishme gjate aktit. I sigurt per perdorim me prezervative. 50ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!