Lubrifikant AQUAglide 50Ml

06171560000

880 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lubrifikant me baze uje per nje efekt me te gjate rreshkites. Miqesor me prezervativet, i tretshem ne uje dhe pa permbajtje vajore. I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht. Tubet 50 ml. Prodhuar ne Gjermani.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Lubrifikant me baze uje per nje efekt me te gjate rreshkites. Miqesor me prezervativet, i tretshem ne uje dhe pa permbajtje vajore. I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht. Tubet 50 ml. Prodhuar ne Gjermani.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!