Lubrifikant Fisting Gel Relax 200Ml

06238220000

3,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Gel lubrifikant me formule me silikon (megjithate i tretshem ne uje) per tendosje maksimale anale dhe vaginale. Ka nje efekt te lehte humbes ndjenjash dhe fuqi te larte lubrifikuese.
Pa permbajtje vajerash ose aromash. Pa ere, dhe jo i ngjitshem. I sigurt me prezervative. 

Info shtesë

Gel lubrifikant me formule me silikon (megjithate i tretshem ne uje) per tendosje maksimale anale dhe vaginale. Ka nje efekt te lehte humbes ndjenjash dhe fuqi te larte lubrifikuese.
Pa permbajtje vajerash ose aromash. Pa ere, dhe jo i ngjitshem. I sigurt me prezervative.
Shishe 200 ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!