Nature Skin Loveballs

05145780000

2,390 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Love balls vibrues me topa rrotullues ne pjesen e brendshme per kenaqesi seksuale dhe stervitje te muskujve pelvik fundor. 2 topa, diam 3.5 cm, fija lidhese 24 cm.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Love balls vibrues me topa rrotullues ne pjesen e brendshme per kenaqesi seksuale dhe stervitje te muskujve pelvik fundor. 2 topa, diam 3.5 cm, fija lidhese 24 cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Product successfully added to the product comparison!