Kukull Tiffany Elina

05107930000

4,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kukull me fryrje me permasa reale me tre vrima kenaqesie (goje, vagine, anus) dhe gjokse te medhenj. Me kembe te drejta te hapura. Fytyra dhe floket e printuar. Materiali: PVC

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Kukull me fryrje me permasa reale me tre vrima kenaqesie (goje, vagine, anus) dhe gjokse te medhenj. Me kembe te drejta te hapura. Fytyra dhe floket e printuar. Materiali: PVC

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Product successfully added to the product comparison!