Kukull Kimberly Love Doll

05234960000

4,800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Kukull qe fryhet ne permasa reale, me ngjyre lekure te erret dhe fytyre te printuar.
Me nje efekt special te shkelqyer - pikat e saj te nxehta ndricojne ne erresire: goja e saj, tuneli vaginal dhe anal i ngushte, kokat e gjoksit dhe corapet pink te printuara.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Kukull qe fryhet ne permasa reale, me ngjyre lekure te erret dhe fytyre te printuar. 
Me nje efekt special te shkelqyer - pikat e saj te nxehta ndricojne ne erresire: goja e saj, tuneli vaginal dhe anal i ngushte, kokat e gjoksit dhe corapet pink te printuara.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Product successfully added to the product comparison!