Kostum Stjuardese

4,300 Lekë

6,615 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Mini fustan blu me menge te shkurta dhe i hapur perpara. I dekoruar me shirita ne ngjyre floriri dhe pulla ngjyre foriri perpara. Ne pjesen e poshtme me mbishkrim "Flying Angel". Kapele dhe shall i kuqe i perfshire. 

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Mini fustan blu me menge te shkurta dhe i hapur perpara. I dekoruar me shirita ne ngjyre floriri dhe pulla ngjyre foriri perpara. Ne pjesen e poshtme me mbishkrim "Flying Angel". Kapele dhe shall i kuqe i perfshire.
Fustani dhe kapelja: 92% poliester, 8% elastan.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!