-35%

Me ulje çmimi!

Kostum Sherbyese

Kostum Sherbyese

3,000 Lekë

4,615 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Mini fustan i zi me kollare te bardhe, pulle nga perpara dhe xhufka tantelle. Perfshihet nje perparese e bardhe me lidhje nga mbrapa. 

Info shtesë

Mini fustan i zi me kollare te bardhe, pulle nga perpara dhe xhufka tantelle. Perfshihet nje perparese e bardhe me lidhje nga mbrapa.
Fustani: 90% poliester, 10% elastan. Perparesja: 100% poliester.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!