-35%

Me ulje çmimi!

Fustan Squaw

Fustan Squaw

2,400 Lekë

3,692 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Fustan seksi me lidhje ne qafe, me nje pende te kuqe poshte jakes dhe stil indian me fije ne fund. 

Info shtesë

Fustan seksi me lidhje ne qafe, me nje pende te kuqe poshte jakes dhe stil indian me fije ne fund.
100% poliester. Rripi i kokes me pende nuk eshte i perfshire.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!