Kostum Cowgirl Set White

750 Lekë

1,500 Lekë

-50%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Set kauboj seksi, perfshin mbathje, sutjena, dorashka dhe kapelen.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Set kauboj seksi, perfshin mbathje, sutjena, dorashka dhe kapelen.
100% poliester, shume elastik. 

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!