-50%

Me ulje çmimi!

Kostum Pirate Set Black

Kostum Pirate Set Black

550 Lekë

1,100 Lekë

-50%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Nje set erotik i cili permban sutjenat, rripin dhe tangat. Te gjitha te zeza me kafka te bardha piratesh.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Nje set erotik i cili permban sutjenat, rripin dhe tangat. Te gjitha te zeza me kafka te bardha piratesh.

75% poliester, 25% PVC.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!