-35%

Me ulje çmimi!

Kostum Police Jumpsuit

Kostum Police Jumpsuit

3,100 Lekë

4,769 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Me menge te shkurtera dhe 2 gjepa ne pjesen e gjoksit. Me shkrim ne krahun e majte "Special Police". Me pulle nga fillimi deri ne fund. Ngjyra: e zeze.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Me menge te shkurtera dhe 2 gjepa ne pjesen e gjoksit. Me shkrim ne krahun e majte "Special Police". Me pulle nga fillimi deri ne fund. Ngjyra: e zeze.  90% poliester, 10% elastan. Kapelja nuk eshte e perfshire.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!