-35%

Me ulje çmimi!

Kostum Sherbyese Vinyl Maid Set Black

Kostum Sherbyese Vinyl Maid Set Black

5,100 Lekë

7,846 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Black Level

“Shërbim i nxehtë” në bardhë e zi!
Kostum sexy shërbyese me jakë me lidhëse dhe me zinxhir të mbuluar në pjesën e prapme. Kapele kombinuese e vogël dhe përparësja e bardhë të përfshira. Bardhë/zi.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

“Shërbim i nxehtë” në bardhë e zi!
Kostum sexy shërbyese me jakë me lidhëse dhe me zinxhir të mbuluar në pjesën e prapme. Kapele kombinuese e vogël dhe përparësja e bardhë të përfshira. Bardhë/zi.

100% poliestër me shtresë poliuretani.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!