Catsuit e Zeze

25508731101

1,840 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Çfarë veshje erotike!

Ky kostum i zi e lejon partnerin tuaj të marrë një pamje të parë të asaj qëështë poshtë tij. Me qëndisje nga para dhe mbrapa. Ky kostum transparent ka disa vija të qepura seksi. Ti nuk do jesh e vetmja që do e pëlqesh këtë kostum... Me pjesën e këmbëve.

100% poliamide.

Info shtesë

Çfarë veshje erotike!

Ky kostum i zi e lejon partnerin tuaj të marrë një pamje të parë të asaj qëështë poshtë tij. Me qëndisje nga para dhe mbrapa. Ky kostum transparent ka disa vija të qepura seksi. Ti nuk do jesh e vetmja që do e pëlqesh këtë kostum... Me pjesën e këmbëve.

100% poliamide.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!