Veshje pastrueseje S/M

24707991111

6,890 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

obsessive

Gjithmonë në shërbimin tuaj!

Veshje sexy çupë që do të bëjë çdo njeri të çmendur për ju! Përfshin sytjenat, mbajtëse getash me parëse, geta rrjete dhe një shirit për flokët. Rripat e sutjenave dhe rripat e getave janë të rregullueshme. 90% poliamide, 10% elastan. Ngjyra: Bardhë e Zi.

E RËNDËSISHME - obsesive ka një tabelë madhësie të veçantë!

Info shtesë

Gjithmonë në shërbimin tuaj!

Veshje sexy çupë që do të bëjë çdo njeri të çmendur për ju! Përfshin sytjenat, mbajtëse getash me parëse, geta rrjete dhe një shirit për flokët. Rripat e sutjenave dhe rripat e getave janë të rregullueshme. 90% poliamide, 10% elastan. Ngjyra: Bardhë e Zi.

E RËNDËSISHME - obsesive ka një tabelë madhësie të veçantë!

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!