Body Bunny

6,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Set body lepurush qe permban nje bady me jake kollare te hapur, kopsa ne pjesen e parme, dhe nje pende te bardhe e cila mund te hiqet ne pjesen e mbrapme, pranga te bardha, dhe nje kapeseflokesh me veshe lepuri. Ngjyre te bardhe/te zeze. Materiali kryesor: 93% poliester, 7% elastan, satin: 90% poliamide, prangat: 100% poliamide. Përmban pjesë jo tekstile me origjinë shtazore.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Set body lepurush qe permban nje bady me jake kollare te hapur, kopsa ne pjesen e parme, dhe nje pende te bardhe e cila mund te hiqet ne pjesen e mbrapme, pranga te bardha, dhe nje kapeseflokesh me veshe lepuri. Ngjyre te bardhe/te zeze. Materiali kryesor: 93% poliester, 7% elastan, satin: 90% poliamide, prangat: 100% poliamide. Përmban pjesë jo tekstile me origjinë shtazore.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!