Karamele Jelly Boobs

07743240000

850 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Karamele xhelatin me shije dhe arome. E domosdomshe ne festa, takime ose lojra erotike. Permban karamele me shije ne forme gjoksi me ngjyra te ndryshme. 

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Karamele xhelatin me shije dhe arome. E domosdomshe ne festa, takime ose lojra erotike. Permban karamele me shije ne forme gjoksi me ngjyra te ndryshme.
Pako 150 gr.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Product successfully added to the product comparison!