-50%

Me ulje çmimi!

Candy Posing Pouch

Candy Posing Pouch

07758350000

650 Lekë

1,300 Lekë

-50%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Per te gjithe qe i pelqejne embelsirat!
Tani mund te kafshoni partnerin me nje shije te embel dhe te shijoni keto perla sheqeri.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Per te gjithe qe i pelqejne embelsirat!
Tani mund te kafshoni partnerin me nje shije te embel dhe te shijoni keto perla sheqeri. 300 g.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Product successfully added to the product comparison!