Karamele Willy Candy Penis Drops

07730770000

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

300 Lekë

Kuti me karamele te vogla ne forme penisi, me shije frutash dhe te embla.
Shijet: luleshtrydhe, banane, mente dhe qershi. Kuti transparente me hapje nga siper.
18 gram per kuti.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Kuti me karamele te vogla ne forme penisi, me shije frutash dhe te embla.
Shijet: luleshtrydhe, banane, mente dhe qershi. Kuti transparente me hapje nga siper.
18 gram per kuti.

Ju lutemi specifikoni gjate procesit te porosise shijen qe preferoni. Ne te kundert zgjedhja e shijes do te behet e rastesishme nga ne.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Karamele Willy Candy Penis Drops

Karamele Willy Candy Penis Drops

Kuti me karamele te vogla ne forme penisi, me shije frutash dhe te embla.
Shijet: luleshtrydhe, banane, mente dhe qershi. Kuti transparente me hapje nga siper.
18 gram per kuti.

Product successfully added to the product comparison!