Karamele Blow Job Mints

07755090000

700 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Qërasje joshëse!
45 gr karamele të bardha me mente në formë penisi. Pa sheqer dhe mjaft freskuese për frymëmarrjen. Vjen në një kuti metalike mjaft tërheqëse për të qërasur miqtë tuaj apo për dhuratë.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Qërasje joshëse!
45 gr karamele të bardha me mente në formë penisi. Pa sheqer dhe mjaft freskuese për frymëmarrjen. Vjen në një kuti metalike mjaft tërheqëse për të qërasur miqtë tuaj apo për dhuratë.

Përbërësit: sheqer diabetik (sorbitol, aspartame, Acesulfame-K), kripëra magnez nga acide yndyrore të ngrënshëm, aroma.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Product successfully added to the product comparison!