-35%

Me ulje çmimi!

Kamzhik FETISH FANTASY SERIES SILICONE HEART RED

Kamzhik FETISH FANTASY SERIES SILICONE HEART RED

00300403

1,040 Lekë

1,600 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kamzhik silikoni me koke ne form zemre te kuqe dhe shkop te gjate te zi. Materials: Abs Gjatesia: 71 cm;

Info shtesë

Kamzhik silikoni me koke ne form zemre te kuqe dhe shkop te gjate te zi. Materials: Abs Gjatesia: 71 cm;

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!