Kamzhik FETISH FANTASY LIMITED EDITION BEGINNER'S

00300616

1,690 Lekë

2,600 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Tregojini partnerit kush komandon me kete kamzhik perfekt per nje loje serioze. I krijuar perfekt me nje shkop mbajtes te forte dhe litar per te mos rreshkitur.
Materiali: lekure, Gjatesia: 44 cm. Ngjyra: e zeze.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Tregojini partnerit kush komandon me kete kamzhik perfekt per nje loje serioze. I krijuar perfekt me nje shkop mbajtes te forte dhe litar per te mos rreshkitur.
Materiali: lekure, Gjatesia: 44 cm. Ngjyra: e zeze.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!